Na czwarty dzień kwietnia bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy, a mianowicie „tłusty czwartek”. Podczas tej akcji bukmacher rozdaje bonus w wysokości 25 PLN dla każdego gracza, który postawi kupon za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji. Tym bardziej, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja obowiązuje jedynie w czwartek – 4 kwietnia i trwa do godziny 23:59. A ta akcje promocyjna polega na zawarciu kuponu za minimum 100 PLN, gdzie w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 25 PLN.

Bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Kupon, aby był brany pod uwagę w promocji musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30
  • kurs całkowity kuponu musi wynosić nie mniej niż 2.50
  • stawka natomiast nie może być mniejsza niż 100 PLN

Jednak w tej akcji promocyjnej bukmacher wyklucza kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe, a także mają zdarzenie typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet niezależnie od rozliczenia kuponu przyzna bonus w wysokości 25 PLN. Jednak na każdego gracza przysługuje tylko jeden bonus.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.