Legalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom nawet o 50%. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na dodatkowy bonus.

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Fortuna. Bonus bukmacherski 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI i dodatnie do niego bonusu kursowego. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

Typer sam wybiera jakie będą zdarzenia na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny, ale wyłącznie z oferty przedmeczowej.

betclic darmowy kod promocyjny

Warto jest mieć na uwadze fakt, że minimalny kurs każdego typu to 1.15.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera Fortuna. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z promocji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolne ilości kuponów. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Jaki jest aktualny bonus u bukmachera Fortuna:

Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu w kwocie 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Użytkownik z powyższych bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.