Bukmacher Fortuna daje graczom 50 złotych na siatkówkę. Co zrobić, by obstawiać sobotnie mecze bez jakiegokolwiek ryzyka? Sprawdzamy promocję Siatkarski Bezpiecznik!

Nietrafiony typ? Fortuna daje 50 zł na siatkówkę!
Nietrafiony typ? Fortuna daje 50 zł na siatkówkę!

Fortuna ze zwrotem 50 PLN w siatkówce!

Siatkarski Bezpiecznik to propozycja dla miłośników stawiania meczów siatkarskich. Okazja jest odpowiednia, bo już 21 września czeka nas 1/8 finału mistrzostw Europy mężczyzn.

Fortuna przygotowała dla graczy zwrot 50 PLN w przypadku nietrafionych kuponów LIVE. Dotyczy to zakładów AKO, SOLO lub MAXIKOMBI z co najmniej jednym typem na siatkarskie ME.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bezpieczny zakład 50 PLN w Fortuna Online

Stawka kwalifikacyjna to 50 PLN brutto, ale gracz może też zagrać za więcej. Warto pamiętać o tym, iż zwrot nie zostanie powiększony i wynieść może tylko 50 PLN!

Do promocji zapisywać się nie trzeba. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Gracz musi mieć rozstrzygnięty kupon do końca 21 września, by mógł otrzymać ewentualny zwrot.

Fortuna zalicza do promocji także kupony postawione w aplikacji mobilnej. Ta opcja to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy lubią obstawianie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci.

W przypadku braku konta na stronie bukmachera Fortuna można dokonać rejestracji za darmo w kilka chwil. W tym celu wystarczy wejść na eFortuna.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypominamy, iż na start nowi klienci Fortuny dostają nawet 1000 złotych, a aktualny kod promocyjny u bukmachera brzmi „BETONLINE„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.