Przed nami kolejna promocja od Forbet. Na niedzielę16 grudnia bukmacher zwiększa naszą wygraną. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher powiększy Twoją wygraną o 14%.

Warto jest pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 16 grudnia w godzinach 15:00-17:00. Aby wziąć udział w promocji, gracz musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Kupon musi zawierać przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie jeden typ podchodzić z zakładki „Wygrywaj +14% z kursem 1.14. Promocja zarówno dotyczy spotkań „na żywo” oraz „przedmeczowych”. W promocji nie biorą natomiast udziału zakłady z Sportów Wirtualnych.

Kupon musi zostać zawarty za gotówkę. Freebety oraz środki bonusowe nie są brane pod uwagę.

Jeżeli wykonasz wszystkie te warunki i okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako wygrany to automatycznie Twoja wygrana zostanie powiększona o 14%.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.