Bukmacher LvBet nie zwalnia tempa z konkursami. Na najbliższe dni organizuje konkurs związany z spotkaniami piłkarskimi. A dokładnie mówiąc angielską Premier League, gdzie dla dziesięciu najlepszych typów przewidział nagrody.

Promocja dotyczy spotkań dwudziestej serii zmagań angielskiej Premier League. Zostanie ona rozegrana w dniach 27 -29 grudnia. Jak chcesz wziąć udział w promocji to na Twoim kuponie muszą znaleźć się jedynie typy ze wspomnionej ligi.

Bukmacher zabrania zawierania kuponu poprzez Freebety czy inne środki bonusowe. Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 10 PLN i pochodzić ze środków własnych.

Jak zostało już wspomniane. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie typy przedmeczowe z dwudziestej kolejki angielskiej Premier League. Muszą znaleźć się tam dwa typy, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Konkurs polega na tym, żeby trafić jak najwyższy kurs łączny z angielskiej Premier League, a do tego nasz kupon musi zostać rozliczony jako wygrany.

A jest o co walczyć, ponieważ dla zwycięscy przewidziany jest bonus w wysokości 300 PLN. Jednak łącznie zostanie nagrodzonych dziesięciu graczy, a rozkład wygranych wygląda następująco: 300 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, 200 PLN za miejsce 3-cie, miejsca 4-5 bonus 150 PLN, miejsca 6-8 bonus 100 PLN, miejsca 9-10 bonus 80 PLN.

Jeżeli uda być Ci się w najlepszej dziesiątce bukmacher przyzna Ci nagrodę w dniu 31 grudnia.

Wygraną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem, jeżeli kwota otrzymanego bonusu zostanie obrócona trzykrotnie po kursie co najmniej 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.