Na wtorek i środę zaplanowano szóstą kolejkę zmagań w Lidze Mistrzów, gdzie poznamy wszystkie zespoły, które zobaczymy na wiosnę w tych rozgrywkach. Forbet nie przechodzi obok tego obojętnie. W związku z tym organizuje konkurs, gdzie nagroda główna wynosi 100.000 PLN.

Co zrobić, aby taka kwota zasiliła konto tuż przed świętami?Wystarczy postawić kupon  promocyjny,który znajduje się w zakładce „sporty”, a następnie wybrać”SZCZĘŚLIWA 13″. Zawieramy kupon za stawkę 10 PLN, nie można korzystać ze środków bonusów. Następnie typujemy trzynaście spotkań Ligi Mistrzów, gdzie trzeba poprawnie wybrać jedną z opcji 1,x,2.

W promocji biorą udział tylko te kupony, które zostaną zawarte jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 11 grudnia maksymalnie do godz.18:55, kiedy to rozpoczyna się już pierwszy pojedynek Ligi Mistrzów. Oprócz głównej nagrody bukmacher daje również nagrody w postaci nie trafienia wszystkich trzynastu pojedynków. Jeżeli nawet nie trafisz trzech pojedynków toi tak nagroda trafi na Twoje konto, poniżej znajdują się wszystkie nagrody,które operator przewidział na ten konkurs:

– trafienie 12 typów z 13 otrzymujesz IPhone 8

– Trafienie 11 typów z 13 otrzymujesz bonus 500PLN na konto ForBet

– Trafienie 10 typów z 13 otrzymujesz bonus 100PLN na konto ForBet

Nagrody pieniądze na kontach pojawią się maksymalnie po 48 godzinach od zakończenia ostatniego spotkania. natomiast iPhone zostanie wysłany do 7 dni roboczych.

Darmowekonto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.