Specjalną akcję promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy poprawnie wytypować dziewięć potyczek, aby liczyć na dodatkowe środki. A niewątpliwie pula nagród w akcji promocyjnej „Ekspert +” jest okazała, bo wynosi 30 000 PLN.

30 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny.

30 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny.

Pierwsze kolejki nowego sezonu niewątpliwie rządzą się swoimi prawami. A podczas niej dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak m.in. Raków Częstochowa – Warta Poznań, Korona Kielce – Legia Warszawa, Wisła Płock – Lechia Gdańsk, czy też Lech Poznań – Stal Mielec.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl i nagradza najlepszych typerów rozgrywek PKO Ekstraklasy w akcji promocyjnej „Ekspert +”. A jest ona aktywna graczom wyłącznie do 15 lipca do godziny 18:00.

Ekspert + w Fortunie

Warunki oferty promocyjnej „Ekspert +” są bardzo proste i czytelne dla każdego gracza. Wystarczy zawrzeć kupon AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się same mecze z 1 kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Raków Częstochowa – Warta Poznań
  • Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
  • Lech Poznań – Stal Mielec
  • Jagiellonia – Piast Gliwice
  • Korona – Legia Warszawa
  • Radom – Miedź Legnica
  • Wisła Płock – Lechia Gdańsk
  • Pogoń Szczecin – Widzew
  • Górnik Zabrze – Cracovia
Bonus na start w STS

Jednak niezwykle ważne jest to, aby na każde z tych starć oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, bo tylko takie są kwalifikowane przez bukmachera eFortuna.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli podzieli nimi pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówiąc już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, ze pierwszy kupo objęty jest Cashbackiem do 600 PLN. Lecz to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma jej równowartość, aż do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.