Typujesz sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest wziąć udział w konkursie bukmachera Forbet, który to nagrodzi najlepszych stu typerów. Natomiast do zwycięzcy trafi bonus w wysokosci 10 000 PLN.

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Udział w konkursie może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmacher Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja trwa do 8 lipca i do tego czasu należy zbierać punkty. A zdobywa się je w bardzo łatwy sposób, bowiem są przyznawane za zagrany kupony. Im więcej zdarzeń na jednym kuponie tym więcej puntów trafi na konto typera:

Zdobywaj punkty i wygrywaj nagrody

W promocji biorą udział jedynie kupony mające zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Wygra ten gracz, który 8 lipca na swoim koncie będzie miał najwięcej punktów, a trzeba przyznać, że nagrody są bardzo ciekawe. Zwycięzca otrzyma bonus w wysokosci 10 000 PLN. Środki trafią na konto główne gracza.

Łącznie bukmacher nagrodzi stu najlepszych typerów. Aktualny ranking jak i podział nagród znajduje się na stronie bukmachera Forbet.

Bonus do 2000 PLN + 50 PLN Extra od bukmachera Forbet

Jeżeli nie posiadasz konta u tego operatora to warto je założyć. Ponieważ bukmacher Forbet przyznaje bonusy za trzy pierwsze depozyty dla swoich graczy:

Łącznie w formie środków bonusowych można otrzymać 2000 PLN.

Natomiast jeżeli gracz podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE to otrzyma dodatkowe 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.