Na sobotę 18 maja zaplanowano galę KSW 49, gdzie swoje walki stoczą, m.in. Materla i Kaszubowski. Z tej okazji bukmacher Etoto przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Etoto zmniejsza ryzyko przegranej na KSW 49

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają weryfikowane konto u bukmachera Etoto. Należy jednak pamiętać, żeby wziął udział w tej promocji trzeba zgłosić swój udział, poprzez zapianie się na stronie bukmachera Etoto.

Promocja dostępna jest do dnia 18 maja do godz. 19:00, czyli momentu rozpoczęciem się gali KSW 49. Dotycz ona natomiast wszystkich kuponów zagranych za minimum 50 PLN.

Wystarczy dokonać zawarcia kuponu pojedynczego bądź wielozdrzeniowego , na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z gali KSW 49. Bukmacher wymaga, żeby na każdym kurs każdego zdarzenia wynosił minimum 1.02.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jak okaże się, ze kupon spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany to bukmacher Etoto dokona mu zwrotu 0% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć opcję „Zatwierdź”. To sprawi, ze bonus do 20 min trafi na konto gracza.

Tymi środami będzie można obstawiać wydarzeń sportowe u bukmachera Etoto.

Natomiast chcąc wypłacić bonus należy dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.20.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.