Na środę zaplanowano dwa ostatnie spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. A w związku z tym bukmachera Totalbet ma promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza przegrane o 50%.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu z oferty przedmeczowej bądź na żywo na spotkania Ligi Mistrzów. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka kuponu musi wynieść co najmniej 50 PLN.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Wysokość bonusu tak naprawdę zależy od wysokości zagrania kuponu. Ponieważ jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher zwróci Ci 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN zwrotu od bukmachera Totalbet.

Kupon promocyjny zostanie rozliczony do 14 marca do godz. 02:00.

Bonus trafi na konto w postaci środków bonusowych, które będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością
  • na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.20
  • kurs łączny kuponu natomiast musi wynieść minimum 2.00.

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.