Od niedzieli 30 grudnia do 6 stycznia będzie trwać kolejna edycja Turnieju Czterech Skoczni. Bukmacher LvVet w związku z tym zwiększa nasza wygraną o 14%, ale promocja obowiązuje jedynie z aplikacji mobilnej.

Promocja trwa jedynie podczas Turnieju Czterech Skoczni, a dokładnie mówiąc w dniach 28.12.2018 do 06.01.2019. Aby liczyć się w promocji należy zawrzeć kupon, na którym będą znajdować się jedynie typy ze skoków narciarskich.

Kupon należy zawrzeć za środki gotówkowe. Bukmacher dopuszcza zawarcie różnego rodzaju kuponów, a mianowicie dopuszczalne są singiel, przedmeczowe, na żywo i kombi. Jednak należy pamiętać, że nie możemy skorzystać z zakładu specjalnego tj. typu out – right.

Jedyna opcja zawarcia kuponu jest z aplikacji mobilnej. Jak obstawimy kupon ze strony bukmachera bądź strony mobilnej automatycznie jesteśmy przekreśleni z bonusu jaki przewidział operator.

Większa wygrana trafi na nasze konto, jak zostały spełnione powyższe warunki, a do tego nasz kupon został rozliczony poprawnie.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.