Podczas najbliższego weekendu bukmacher LvBet zwiększa wygrane na kupony, na których będą znajdować się zdarzenia z angielskiej Premier League o 14%. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki własne.

W promocji mogą wziąć udział, gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Aby utrzymać ewentualna większa wygrania nie trzeba zgłaszać nigdzie swojego udziału. Udział w promocji jest automatyczny, wystarczy, że kupn będzie spełniał warunki promocji.

Będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z angielskiej Premier League, które zostaną rozegrane w dniach 01.-04 lutego. W tych dniach musimy dokonać zawarcia kuponu, a także musi zostać on rozliczony. Jest na pewno, co typować, tym bardziej, ze podczas tego weekendu zostanie rozegrany hit Manchester City vs Arsenal.

Jedynie kupony, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera biorą udział w tej promocji.

Kupon musi zostać zawarty za środki własne. Jeżeli dokonamy zawarcia za środki bonusowe to nie biorą one udziału.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jak nasz kupon zostanie rozliczony, jako wygrany to bukmacher zwiększy automatycznie naszą wygraną o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.