Podczas zmagań na dwudziestą drugą kolejkę niemieckiej Bundesligi bukmacher LvBet proponuje promocję dla swoich graczy, podczas to której zwiększa wygrane na te rozgrywki. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019, z aplikacji mobilnej operatora, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Promocja obowiązuje podczas najbliższego weekendu, tj. 15.02 – 18.02.2019. Udział w tej promocji jest automatyczny. Nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału.

W promocji biorą udział jedynie kupony, które będą miały zdarzenia z oferty na dwudziesta drugą serią zmagań niemieckiej Bundesligi. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do takich spotkań jak chociażby Augsburg – Bayern Monachium, Nurnberga – BVB czy Wolfsburg – Mainz.

Bukmacher dopuszcza:

  • zakłady przedmeczowe,
  • zakłady na żywo,
  • kupony pojedyncze,
  • kupony kombi

Lecz należy pamiętać, że wszystkie muszą być w obrębie zmagań 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Należy również pamiętać fakt, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli zostanie zawarty z jakiejkolwiek innej wersji to taki kupon nie bierze udziału w promocji.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.