Na dwudziestą czwartą serię spotkań w Ligue 1 bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%. Jednak trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej!

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera. A poza tym wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy, żeby zawrzeć kupon z aplikacji mobilnej bukmacher na spotkania z dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1.

W promocji biorą jedyne zakłady, które zostaną rozegrane w najwyższe gdzie rozgrywkowej we Francji podczas najbliższego weeekendu, tj. od 8 do 10 lutego! A jest na pewno z czego wybierać, ponieważ w tej serii zmagań dojdzie do pojedynków pomiędzy, m.in. PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Jednak należy pamiętać, że trzeba dokonać kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jedyna ta opcja jest dopuszczalna. Granie ze strony internatowej bądź mobilnej sprawi, że kupon automatycznie jest wykluczony z promocji.

Stawka kuponu jest dobrowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty ze środków własnych. Granie freebetem bądź innymi środkami bonusowymi, sprawi, że kupon nie będzie brał udziału w tej promocji.

Bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi. Jednak należy pamiętać, że typy musza pochodzić jedynie z dwudziestej czwartej serii zmagań francuskiej Ligue 1.

Spełniając powyższe warunki, a do tego jak nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy naszą wygraną o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.