Na najbliższe weekend bukmacher LvBet ma promocję dla graczy, którzy dokonają zawarcia kuponów na hiszpańską Primiera Division z aplikacji mobilnej. Ponieważ jak się okażę, że Twój kupon został rozliczony jako wygrany będziesz mógł cieszyć się z większej wygranej o 14%!

Promocja aktualna jest podczas najbliższego weekendu, tj. 25.01.19 0:00 – 28.01.19 23:00.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu. A do tego doknają zakładu za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.

Ta akcja dotyczy jedynie spotkań na dwudziestą pierwszą kolejkę hiszpańskiej LaLiga. Podczas to, której swoje spotkania rozegrają takie drużyny jak Real Madryt, Barcelona czy Sevilla.

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zdarzenie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi hiszpańskiej w dniach 25.01 – 28.01.2019.

Jednak należy pamiętać, że można jedynie dokonać zawarcia kuponu za środki właśnie. Jak dokonamy tego za środki bonusowe to jesteśmy wykluczeni z promocji.

Spełniaąc powyższe warunki, a także fakt, że kupon został rozliczony poprawnie bukmacher powiększy wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.