W związku ze spotkaniami drugiej kolejki Ligi bukmacher BetClic przeprowadza promocję swoim graczom, w której zmniejsza przegraną. Za przegrany kupon przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN.

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października do godz. 21:00.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji biorą udział jedynie kupony AKO, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z Ligi Mistrzów z oferty przedmeczowej.

Bukmacher BetClic wymaga, żeby kurs łączny kuponu wynosił nie mniej niż 5.00.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Użytkownik, który zawarł kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a jego kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic w zamian przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN. Warto jest wiedzieć, że każdy typer może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Nowi gracze bukmachera BetClic mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN. Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze kod promocyjny KOD510, aby wspominany operator dokonał aktywacji Cashbacka.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Typer maksymalnie może otrzymać 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.