Legalny bukmacher STS posiada na swojej platformie internetowej Betgames, czyli grę w kartę. Można tam legalnie pograć w takie gry karcie jak poker, wojna oraz bakara. W dodatku każdy pierwszy zakład każdego dnia jest objęty promocją, w której operator zmniejsza ryzyko przegranej przyrzynając bonus do 20 złotych.

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej typer dokonał minimum jednego depozytu. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja polega na zagraniu dowolnego kuponu SOLO lub AKO, na których to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli gier karcianych, takich jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

Stawka każdego zakładu musi wynosić minimum 2 złote. Natomiast z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak okaże się przegrany to gracz zbytnio tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych. Trzeba jednak zaznaczyć że promocją objęty jest zawsze pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji.

betfan zakłady bukmacherskie online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Kod bonusowy w STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu nowemu graczowi darmowe środki już na sam start o wartości 29 złotych do wykorzystania na obstawianie meczy. Ta kwota znajdzie się koncie graczy pod warunkiem, że wpisze typer kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejny bonus do 1200 złotych znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że typer dokona pierwszego swojego depozytu. Całą kwotę bonusu gracz może wykorzystać na obstawianie pokera online w Betgames STS.

30 złotych za darmo od STS

Jedna z aktualnych promocji jaką posiada bukmacher STS to „EXTRA 30 PLN„. W ramach tej akcji każdy użytkownik może otrzymać darmowy bonus o wartości 30 złotych i to co tydzień.

Wystarczy, że typer w czasie jednego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85 za kwotę łączną nie mniejszą niż 200 złotych, a w zamian otrzyma bonus.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.