Specjalną ofertę promocyjną za typowanie KSW 64 oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby móc liczyć na gwarantowane 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN na KSW 64

Gwarantowane 100 PLN na KSW 64

Nie da się ukryć, że przed nami niezywkle ciekawe walki podczas KSW 64. Bowiem zobaczymy, takich walczaków, jak Mariusz Pudzianowski, Robert Ruchała, Karolina Owczarz czy Shamil Musaev.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje promocję „Bonus wagi ciężkiej”, w której to nagrodą jest pewne 100 PLN. Jednak na uwadze każdy z użytkowników musi mieć fakt, że ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniu 23 października do godziny 20:00.

Bonus 100 PLN na KSW 64:

Regulamin promocji „Bonus wagi ciężkiej” jest niezwykle prosty i czytelny. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, który to wyłącznie będzie spełniał takie warunki, jak:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej pochodzące z KSW 64
  • kurs łączny mniej niż 3.00
  • stawka minimalna kuponu 200 PLN
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji na KSW 64 w prezencie otrzyma 100 PLN. I nie ma znaczenia, jak ten kupon został rozliczony!

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start każdemu graczowi, w której to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bezpieczny pierwszy kupon do 600 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.