Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online. Typerzy za zagranie dowolnego kuponu, na którym będą znajdować się typy z piłki nożnej mogą liczyć na dodatkową kasę.

Bonus dla typerów piłki nożnej od Betclic

Bonus dla typerów piłki nożnej od Betclic

A śmiało można powiedzieć, że oferta bukmacherów z piłki nożnej robi się coraz bardziej bogatsza, ponieważ już w najbliższy weekend będzie mogli obserwować piłkarzy w takich ligach, jak PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 liga, Ligue 1, czy też Championship.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Misja kupom” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspominana akcja jest dostępna typerom do 8 sierpnia do godziny 23:59.

Bonus za aktywność od Betclic

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, na którym musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy pochodzić koniecznie muszą z piłki nożnej, ale mogą być z oferty przedmeczowej, ale i także na żywo.

Dodatkowo kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Dodatkowo w prezencie gracz otrzyma 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisaniu kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się koncie gracza. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.