Przed nami kolejny turniej na kortach trawiastych. W tym tygodniu zarówno kobiety jak i mężczyźni będą rywalizować na kortach w Eastroburne. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której to zwiększa wgrane o 14% dla swoich graczy.

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania turnieju tenisowego w Eastroburne, który zostanie rozegrany w dniach 24 – 29 czerwca.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz pobrać ją ze strony operatora. A ten proces jak i zainstalowanie nie zajmie Ci zbyt dużo czasu.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju tenisowego w Eastroburne. Bukmacher dopuszcza natomiast następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Pakiet dla nowego gracza. Kod promocji: BETONLINE

Minimalna jak i maksymalna stawka przez bukmachera nie jest określona. Jednak wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to w zamian operator LvBet przyzna dodatkowo 14% wygranej.

20 PLN za rejestrację bez wpłaty u legalnego bukmachera

Nie posiadasz konta u bukmachera LvBet? Jak nie to warto je założyć. Ponieważ za samą rejestrację bukmacher przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Warto jest pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.