Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu swojemu graczowi specjalną ofertę promocyjną „Happy Hours”, w której to można grać bez podatku. Wystarczać zawrzeć zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej.

„Happy Hours” w Fortunie

„Happy Hours” w Fortunie

Oferty bukmacherów śmiało można powiedzieć, że są coraz bardziej bogatsze. Główny powód jest tego taki, że kolejne rozgrywki piłkarski wracają do zmagań ligowych. To wszystko przekłada się na większa aktywność wśród graczy.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher eFortuna, który zwiększa wygrane graczom w ramach oferty „Happy Hours„. Ta akcja trwa do odwołania, a swojego udziału gracze w niej nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Graj legalnie bez podatku w Polsce

W ramach promocji „Happy Hours” kwalifikują się zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Pamiętaj. Chcąc liczyć na premię musisz koniecznie dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na głównej stronie www.eFortuna.pl.

Gracz ma prawo dodać dowolne zdarzenia na kuponie. Mówiąc dokładnie, mogą one pochodzić z każdej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada wspomniany operator.

Jednak na uwadze trzeba mieć to, że minimalny kurs zdarzenia to 1.30. Poza tym, nie można zapominać, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to, że każdy gracz może zagrać nielimitowaną ilość kuponów. W dodatku stawka każdego z nich jest dowolna, ale promocją nie jest objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Zakłady sportowe Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zakład został rozliczony, jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus bez depozytu na start w eFortunie.

Bukmacher eFortuna przyznaje każdemu graczowi darmowe środki już na sam początek. Wszyscy nowi użytkownicy za rejestrację i weryfikację danych otrzymają pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na premię równowartości dokonanej wpłaty, a maksymalnie może ona wynieść 1000 PLN. W dodatku pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka do 100 PLN.

Wyżej wymienione bonusy dla graczy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Później już, takiej możliwości nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.