Są to ostatnie godziny na skorzystać z promocji z „Happy weekend” u bukmachera Fortuna. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną o 14%. Dobrą informacją dla każdego gracza jest to, że w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

„Happy Hours” u bukmachera Fortuna

„Happy Hours” u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który to posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty. Typerzy z tej akcji mogą skorzystać do 23 lutego do godz. 23:59.

Warunki promocji są niezwykle promocje. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMI i dodanie do niego bonusu kursowego „Happy Hours”. To sprawi, że kupon automatycznie jest zapisany do promocji.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30, a wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Stawka minimalna zakład to 20 złotych, ale udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie on rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna darmowy bonus bez depozytu 2020

Bukmacher Fortuna online przyznaje każdemu graczowi 20 złotych na start pod warunkiem, że gracz dokona rejestracji konta online i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty. Wówczas typer może otrzymać nawet 1000 złotych, a w prezencie typer otrzyma pierwszy zakład do ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.