„Piłkarski TOP20” jest to najnowszy konkurs u polskiego bukmachera Fortuna, w którym to można wygrać bonusy jak i vouchery. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby liczyć się w tej akcji.

Vouchery i bonusy do wygrania u bukmachera

Vouchery i bonusy do wygrania u bukmachera Fortuna

W tym konkursie może wziąć udział każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak warto jest pamiętać, że promocja dostępna jest graczom do 25 sierpnia do godz. 23:59.

Jest o co walczyć, ponieważ piątka najlepszych typerów otrzyma bonusy o wartości 500 PLN. Łącznie nagrody trafią do dwudziestu gracz, którzy na przestrzeni trwania konkursu dokonali największego obrotu.

Podział nagród przestawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

W konkursie biorą udział zarówno kupony SOLO, AKO, MAXIKOMBI, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że kupony można zagrać z aplikacji mobilnej jak i strony intrernwowej tego bukmachera.

Jednak trzeba pamiętać, że w chcąc być sklasyfikowanym w tym konkursie trzeba zagrać minimum trzy kupony, na których musi znaleźć się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej:

Polski bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny na start: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty.

Chcąc skorzystać z niego trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty można zaryzykować, ponieważ pierwszy kupon jest objęty cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 100 PLN.

Poza tym bukmacher zwiększy pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości wpłaty, a można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.