Ciekawą promocje dla swoich graczy ma bukmacher Forbet. Ponieważ wystarczy udostępnić zdjęcie z historią ŁKSu Łodź wraz z komentarzem. Najlepsze pięć komentarzy ze zdjęć zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami na sobotni mecz ŁKSu z Garbarnią Kraków.

Pokaż zdjęcie z historii ŁKSu Łódź i wygraj nagrody

Pokaż zdjęcie z historii ŁKSu Łódź i wygraj nagrody

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. I trwa do piątku (1 marca) do godziny 13:00.

Nic skomplikowanego nie trzeba wykonać, aby liczyć na wygraną. Ponieważ promocja polega na udostępnieniu zdjęcia wraz z komentarzem dotyczącego historii klubu ŁKS. A trzeba je umieścić na jednym z portali społecznościowych. Wybór mamy dowolny, ponieważ bukmacher dopuszcza takie portale jak Facebook, Instagram czy też Twitter.

Kod na freebet – BETONLINE

Jednak należy pamiętać o tym, ze jedna osoba może dodać tylko jedno zdjęcie wraz z komentarzem. A poza tym całkowity zakaz jest dokonywania edycji zarówno zdjęcia jak i komentarza.

Ze zwycięzcami bukmacher skontaktuje się najpóźniej piątek 01.03.19 po godz. 13:00 poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

Nagrody na tą promocje są bardzo ciekawe. Ponieważ pięć najlepszy zdjęć z komentarzami zostanie nagrodzone podwójnymi wejściówkami na mecz z Garbarni, który zostanie rozegrane w sobotę 2 marca. A poza tym bukmacher przewidział jeszcze nagrody w formie bonusów, czy też firmowych gadżetów.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.