Bukmacher Forbet przeprowadza konkurs na wirtualne sporty. Wystarczy, że dołączymy do konkursu i mamy szansę walki o główną wygraną, która wynosi 10 000 PLN. Łącznie bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów.

Konkurs trwa do 11 lutego. I do tego czasu należy zbierać punkty. Poprzez zawieranie kuponów na wirtualne sporty, tj. piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi psów czy konne. Więc warto dołączyć do konkursu i walczyć o główną nagrodą, która wynosi 10 000 PLN.

Promocja polega na gromadzeniu punktów poprzez zawieranie kuponów na sporty wirtualne. Należy pamiętać, czym więcej zdarzeń na kuponie tym samym większa ilość otrzymanych punktów. A wygra ta osoba, która zdobędzie ich najwięcej.

Nie da się ukryć, że warto jest wziąć udział w tym promocji. Ponieważ nagrody są okazałe. Forbet nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów tego konkursu, gdzie przewidziane są nagrody pieniężne i gadżety. Więc dołącz do promocji i weź udział w konkursie i tym samym walcz o 10 000 PLN!!

Podział nagród wygląda następująco:

  1. Miejsce-Nagroda 10 000 złotych
  2. Miejsce-Nagroda 3 000 złotych
  3. Miejsce-Nagroda 2 000 złotych
  4. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  5. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  6. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  7. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  8. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  9. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  10. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.