Kamil Stoch i Dawid Kubacki rozpędzają się na dobre. A przed nami kolejny konkurs Pucharu Świata. Tym razem będą skakać w Zakopanem. W związku z tym bukmacher LvBet ma dla swoich graczy promocję. Bowiem wystarczy postawić Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego, a jeżeli tak się nie stanie bukmacher zwróci nam stawkę.

Promocja trwa do niedzieli do godzin. 16:00. I to właśnie do tego momentu możemy zawierać faworyta do wygrania Pucharu Świata. Jeżeli wytypowany zawodnik nie stanie na podium bukmacher zwróci Ci stawkę. Zwrot 100% stawki do 50 PLN będzie wypłacany za przegrany zakład postawiony na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem 2019 (20.01.2019), w przypadku gdy wybrany zawodnik nie zajmie miejsc 1-3.

Udział w promocji jest automatyczny, ponieważ wystarczy na kuponie mieć Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Stawka minimalna kuponu jaki bierze udział w promocji to 10 PLN. Lecz środki muszą pochodzić ze środków własnych. Granie środkami bonusowymi bądź freebetami oznacza od razu, że nie będziemy brani pod uwagę, aby otrzymać ewentualny bonus.

Jeżeli wytypowany zawodnik do wygranego konkursu nie zajmie jednego z trzech najwyższych miejsc w konkursie gracz otrzyma zwrot 100 % stawki za przegrany zakład.

Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w tej promocji. Ewentualny bonus trafi na konta gracza najpóźniej w poniedziałek – 21 stycznia do godziny 17:00.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby liczyć na ewentualny zwrot?
Dokonać trzeba przynajmniej jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie minimalnym 1.75. Na przestrzeni co najmniej 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.