Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na bonusy oraz bezpieczne zakłady o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Bonus STS. Co za rejestrację konta?

Bonus STS. Co za rejestrację konta?

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego należy dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Jednak nie można zapominać o tym, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjny i tym samym dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

To sprawi, że po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię 100% jej wartości:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 200 PLN. Taką samą premię otrzyma on w formie środków bonusowych. Łącznie użytkownik będzie posiadał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo pierwszy zakład w STS online jest objęty ubezpieczeniem do 20 PLN na sporty wirtualne oraz Betgames.

Poza tym gracze mogą liczyć na kolejne bonusy za depozyt. Za drugą wpłatę gracz otrzyma premię o wartości 50% do 500 PLN i za trzecią do 700 PLN.

Po podsumowaniu wszystkich powyższych bonusów na konto każdego gracza może trafić nawet 1640 PLN. Za otrzymane środki gracz legalnie będzie mógł obstawiać mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.