Czas na ostatnie konkursy podczas Raw Air. Z tego okazji na sobotę i niedzielę bukmacher Fortuna wprowadza promocję dla swoich graczy „Happy Hours” podczas to, której zwiększa wygrane na kupony ze skoków narciarskich.

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

„Happy Hours” obowiązuje:
-sobota, 16.03. Happy Hours: 13:45-15:45
-niedziela, 17.03. Happy Hours: 14:00-16:00

I to właśnie jedynie w te dni oraz godziny możemy dokonać zawarcia kuponu promocyjnego. Do naszego kuponu należy dodać bonus konkursowy Happy Hours, który będzie dostępny na stronie bukmachera w zakładce z skokami narciarskimi.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher Fortuna w tej promocji wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia ze skoków narciarskich. Minimalna ilość zdarzeń to trzy, a stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN. Środki za jakie zostanie zawarty kupon co istotne muszą pochodzić z konta głównego.

Należy pamiętać, że tych zakładów nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Z promocji wykluczone są również kupony, które „Early Cash Out”.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.