Podczas każdego weekendu legalny bukmacher eWinner PL online nagradza wszystkich sowich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na gwarantowane freebety! W dodatku bez znacznie, jak zakładu zostały rozliczone,.

75 PLN co weekend od eWinner za typowanie piłki nożnej

75 PLN co weekend od eWinner za typowanie piłki nożnej

Niewątpliwie jest co typować podczas każdego piłkarskiego weekendu, ponieważ mecze są rozgrywane w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Akcja promocja, w której to można liczyć na freebety trzeba mieć na uwadze, że jest aktywna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eWinner.pl i dostępna w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Gwarantowane freebety za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, na którym to muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Jednak wszystkie muszą być z piłki nożnej!

Dodatkowo stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN, a kurs kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet 25 PLN w każdy dzień trwania promocji. Łącznie w każdy weekend typer może liczyć na łączną kasę o wartości 75 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalną akcję powitalną, w której to na sam start można liczyć na niżej wymienione bonusy.

Pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 110 PLN. Dodatkowo za drugi depozyt gracz może liczyć na premię jej równowartości do 500 PLN.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.