Zbliżamy się wielkimi kropami do zakończenia fazy grupowej w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy, bowiem przed nami mecze IV kolejki. Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje graczom promocję, w której można liczyć na zwrot 100% stawki.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Warto jest nadmienić, że regulamin oferty „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN” jest prosty. Wystarczy typować mecze z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, aby liczyć na bonus. A warto jest zaznaczyć, że przed nami ciekawe konfrontacje, jak PSG vs Lipsk, Inter Mediolan vs Real Madryt, Standard Liege vs Lech Poznań.

Wspomniana oferta promocyjna „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN” dostępna jest graczom do 26 listopada do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Należy mieć na uwadze, że w ramach wspomnianej akcji dostępne są wyłącznie kupony AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 4.00
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Jak się okaże, że na zagranym przez gracza kuponie znajduje się jeden błąd to otrzyma on zwrot stawki, który może wynieść nawet 40 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera Betclic Polska

Wszyscy nowi użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u legalnego bukmachera Betclic Polska bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.