Przed nami niezwykle ciekawe mecze w rozgrywkach piłkarskich. Za typowanie futbolu każdy gracz może liczyć na pewny bonus za przegrany zakład, gdzie to można otrzymać nawet 40 PLN.

Bonusy na europejskie puchary od BetClic

Bonusy na europejskie puchary od BetClic

Trzeba nadmienić, że przed nami niezwykle ciekawe dni w piłce nożnej. Bowiem dojdzie do kilku bardzo ciekawych konfrontacji. Bowiem zostaną rozegrane takie mecze, jak chociażby Chelsea vs Atletico Madryt, Bayern Monachium vs Lazio, czy też Milan vs Manchester United.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Pewny zakład” musi koniecznie się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest typerom do 18 marca do godziny 23:59.

40 PLN za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie cztery typy, ale wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z piłki nożnej
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiedzie to typer otrzyma zwrot stawki, która to maksymalnie może wynosić nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu typerowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny każdemu typerowi pod warunkiem wpisania kod promocyjnego –>> KOD550.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ bedzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.