Bukmacher STS rozdaje wszystkim swoich aktywnych graczom ekstra bonusy za obstawienie meczy z eliminacji do europejskich pucharów. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na bonus nawet o wartości 100 PLN.

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach będziemy mogli obserwować mecze z udziałem polskich zespołów, tj. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Każdy z użytkowników, który chce wziąć udział w promocji „Ekstra kasa na puchary” konieczni musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. Warto jest dodać, że jest aktywna wyłącznie do 19 sierpnia do godziny 23:59.

Darmowa kasa za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w promocji „Ekstra kasa na puchary” dopuszcza wyłącznie kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, na których koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z europejskimi pucharami.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

W przypadku, gdy zakłada okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, a w dodatku na jego konto trafi premia o wartości 100% stawki nawet do 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Warto jest mieć na uwadze, że na sam start każdy z użytkowników może liczyć na specjalną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra kasę:

  • 29 PLN bez depozytu za założenie konta
  • premię równowartości depozytu

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.