Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim użytkownikom extra gratisy za obstawienie meczy tenisowych. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Pewne bonusy za aktywność od Betclic

Pewne bonusy za aktywność od Betclic

Śmiało trzeba powiedzieć, że obecnie jest co obstawiać, ponieważ mecze tenisowe są rozgrywane regularnie. W dodatku najlepsi tenisiści rywalizują w turnieju Masters, gzie możemy oglądać naszych rodaków Igę Świątek i Huberta Hurkacza.

Na tą okazję bukmacher Betclic oferuję promocję „Tenisowy Cashback”, która jest aktywna do do 21 listopada do godz. 23:59. Lecz użytkownik, który chce wziąć w niej udział musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

100 PLN za typowanie tenisa

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej są objęte zarówno kuponu SOLO, ale i AKO, na których muszą znajdować się same mecze z tenisa, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Warto jest mieć na uwadze, że kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.80.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma zwrot podatku. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Warto jest podkreślić, że można zagrać kilka kuponów, ale najwyższa premia, jaka może trafić na konto typera to 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferuje graczom specjalny bonus na start w postaci bezpiecznego kuponu. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

To sprawi, ze jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.