Bukmacher STS oferuje gracom ciekawą promocję, w której to rozdaje bilety na mecz towarzyski pomiędzy Polską, a Ukrainą, który to zostanie rozegrany 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Konkurs z nagrodami u bukmachera STS

Konkurs z nagrodami u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednego depozytu.

Oferta dostępna jest graczom w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Gracz musi mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie wejście w zakładkę „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina”.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje kupony:

  • pojedyncze (SOLO)
  • wielozdarzeniowe (AKO)

Kurs całkowity każdego rodzaju zakładu nie może być mniejszy niż 1.50. Jeśli idzie o zdarzenia mogą znajdować się tam wszystkie typy dostępne w ofercie bukmachera STS online.

Minimalna stawka każdego kuponu to 5 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatyczne wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

betfan zakłady bukmacherskie online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Bukmacher STS przyznaje punkty za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki. System punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88

Łącznie nagrody trafią do piętnastu graczy, którzy ubierali najwięcej punktów. Jest z pewnością o co walczyć, ponieważ do zwycięzców trafią dwuosobowwe bilety na pojedynek towarzyski pomiędzy Polską, a Ukrainą, który zostanie rozegrany 31 marca.

Bonus za rejestrację od STS 2020

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera STS online może otrzymać już na start freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Chociaż otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma darmowe środki równowartości wpłaty, a gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.