Dla nowych użytkowników bukmacher Tototelek oferuje swoim graczom Freebeta za samą rejestrację. Co istotne w tym wszystkim i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy pomyślnie przejść proces weryfikacji danych, a naszym koncie pojawi się kwota 20 PLN na grę w zakłady bukmacherskie.

Promocja dotyczy tylko tych osób, którzy nie mają konta u bukmachera. Wystarczy dokonać rejestracji i przejść proces weryfikacji. Jednak należy pamiętać, że wszystkie próby oszustwa, czyli zakładanie m.in. mulitikont będzie skutkowało zablokowaniem kont.

Co istotne w tej promocji to jest fakt, żeby otrzymać Freebeta nie musimy dokonywać żadnej wpłaty na konto. Jedyny warunek jego otrzymania to poprawny proces weryfikacji. Bonus w wysokości 20 PLN zostanie automatycznie dopisany do konta.

Mamy prawo do zawarcia kuponu zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Ponadto to bukmacher nie określa ilości zdarzeń na kuponie. Mogą być to kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Jednak łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Jeżeli chcemy dokonać wypłaty bonusu, najpierw musimy go obrócić trzykrotnie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.