Na dzisiaj, tj. 19 grudnia bukmacher Etoto proponuje nam Freebeta w postaci 20 PLN o ile nasz kupon okaże się przegrany. Promocja jest do wykorzystania tylko na urządzeniu mobilnym.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli w środę 19 grudnia i trwa do końca dnia, czyli do godziny 23:59. I do tego czasu mamy czas, aby nasze kupony zostały rozliczony.

Ponadto musi zawrzeć za środków gotówkowe, Freebety bądź granie środkami bonusowymi oznaczają automatycznie odpadniecie z promocji.
Kupon musi zostać zawarty przynajmniej za 100 PLN, a na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zakłady, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 1.02. A Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Pamiętaj, żeby odebrać nagrodę po rozliczeniu kupony zalogować się na konto, a następnie kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Aby zamienić bonus na gotówkę należy wytypować spotkania zarówno LIVE bądź przedmeczowe i postawić kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, o łącznym kursie co najmniej 2.20. Na kuponie wielkozdarzeniowym musza znajdować się minimum dwa typy, a kurs każdego z zdarzeń musi wynieść przynajmniej 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.