Na piątek 21 grudnia bukmacher z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego ma dla nas Freebeta. Dzisiaj oferuje go w wysokości 20 PLN. Można powiedzieć, że jest to mała nagroda pocieszenia, ponieważ jest on udzielany tylko wtedy, kiedy nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Głównym warunkiem, aby wziąć w promocji udział trzeba zawrzeć kupon dzisiaj, czyli 21 grudnia i musi on zostać rozliczony maksymalnie do godziny 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 70 PLN. Na kuponie muszą znajdować się minimum dwa spotkania. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.02.

Pamiętaj, że kupon możesz postawić tylko za środki gotówkę, granie Freebetami, czy też środkami bonusowymi automatycznie przekreśla Cię z promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a Twój kupon został rozliczony jako przegrany przysługuje Ci Freebet w wysokości 20 PLN. Jednak pamiętaj, że masz czas o końca dnia, aby go wykorzystać. Ponadto zrealizować go można jedynie na urządzeniu mobilnym.

Aby odebrać bonus musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.