Bukmacher STS zachęca do rejestracji konta na swojej stronie. Ponieważ już za sam proces rejestracji i poprawnej weryfikacji konta otrzymasz bonus w wysokości 29 PLN. I to bez żadnego depozytu.

darmowy bonus bez depozytu sts
Jak odebrać darmowy bonus bez depozytu w STS?

STS darmowy bonus bez depozytu!

W tej promocji mogą wziąć udział gracze, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera STS. Specjalny kod promocyjny uprawniający do odebrania darmowego bonusu wpisuje gracz, który zakłada konto po raz pierwszy na stronie www.sts.pl.

Nic skomplikowanego nie musimy robić, żeby otrzymać nagrodę od bukmachera. Ponieważ wystarczy, że dokonamy rejestracji, podczas której wpiszemy kod promocyjny: BETONLINE . Następnie po poprawnej weryfikacji konta bonus zostanie automatycznie przypisany do naszego konta.

darmowy bonus bez depozytu sts
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Co jest istotne w tym wszystkim, freebet od STS zostanie przypisany do naszego konta nawet bez żadnego depozytu. Dzięki bonusowi możemy dokonać zawarcia kuponu bez żadnego ryzyka i kosztów. A niewątpliwie jest warto zawrzeć kupon, bowiem oferta bukmachera jest bardzo ciekawa i bogata, gdzie każdy powinien coś dla siebie znaleźć.

Freebet będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • trzeba dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotę freebeta, czyli na kwotę 75 PLN
  • w obrocie zaliczają się jedynie wygrane kupony po kursie nie mniejszym niż 1.91.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12