Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14% na zakłady z skoków narciarskich. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej.

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – kupony bez podatku

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – kupony bez podatku

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja dostępna jest graczom w dniach 29.12.2019 w godzinach od 15:00 do 16:00. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek konieczny tej akcji jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBi i dodanie do niego bonusu kursowego. To sprawi, że dany zakład będzie automatycznie zapisany do promocji.

Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej ze skoków narciarskich. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ już w najbliższą niedzielę rozpoczyna się Turniej Czterech Skoczni.

betclic darmowy kod promocyjny

Stawka minimalna zakładu musi wynieść minimum 20 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej promocji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Legalny bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Każdy typer w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna bonus bez wpłaty 2020 za darmo

Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, a na start można otrzymać freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez wpłaty.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może natomiast liczyć na darmowe środki równowartości depozytu oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.