Do końca miesiąca marca bukmacher Forbet prowadzi promocję dla swoich graczy „Cashback”. Podczas, to której co tydzień dokonuje cześć przegranej kwoty swoim graczom.

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Co istotne jak chcemy wziąć udział w tej promocji musimy się do niej zapisać na stronie bukmachera Forbet.

Promocja trwa do końca miesiąca, ale składa się z okresów rozliczeniowych, które wyglądają następująco:

  • 11-17.03.2019
  • 18-24.03.2019
  • 25-31.03.2019

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher Forbet dokona zliczenia stawek ze wszystkich kuponów wygranych jak i przegranych. Następnie od tej puli zostanie odjęta wartość kuponów wygranych. Wartość na konto gracza trafi w formie środków bonusowych.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Bukmacher przyzna 5% wartości przegranych kuponów. Lecz należy pamiętać, że maksymalnie można otrzymać nawet 700 PLN!! Natomiast minimalna wartość zwrotu to 20 PLN.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej do 48h od zakończenia każdego okresu rozliczeniowego. Przyznane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania obrotu z kursem całkowitym na każdym kuponie po kursie minimum 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.