Bukmacher Forbet w związku z nową szatą graniczną na urządzeniach mobilnych posiada promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane u bukmachera

Większe wygrane u bukmachera

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, którzy także wcześniej dokonali wcześniej minimum jednej wpłaty.

Chcąc liczyć na większą wygraną, nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon do 22.03.19, do godziny 23:59 z aplikacji mobilnej. Bukmacher dopuszcza zarówno stronę mobilną jak i aplikację. Poza tym na kuponie muszą znajdować się na kuponie cztery typy, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. W promocji biorą jedynie zdarzenia przedmeczowe.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to zakłady bukmacherskie Forbet automatycznie zwiększą nasza wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.