Bukmacher Forbet przez cały miesiąc luty zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu pomiędzy godzinami 06:00-12:00, aby liczyć na większe wygrane.

Promocja jest skierowana do graczy bukmachera Forbet, którzy maja zweryfikowane konto u operatora, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału w promocji. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach pomiędzy 06:00-12:00, a także dodać specjalny zakład o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Do tego kupon musi spełniać następujące warunki:

  1. Muszą na nim znajdować się minimum cztery zdarzenia, włącznie ze zdarzeniem specjalnym zakład o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.
  2. Stawka kuponu jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne.
  3. Łączny minimalny kurs kuponu to 1.50.
  4. W promocji biorą udział zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo
  5. Na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Spełniając powyższe warunki i przy ewentualnej wygranej kuponu, bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” następuje każdego dnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.