Masz w planach dzisiaj obstawienie spotkań? Jak tak to masz dobrą okazję, aby Twoja wygrana została powiększona o 14%. Bowiem taką promocję na czwartek 20 grudnia ma Forbet, czyli zwiększa wygrane swoim użytkownikom dla których kupon został rozliczony poprawnie.

Główny warunek tej promocji jest to zawarcie kuponu jedynie dzisiaj w czwartek 20 grudnia w godzinach 16:00 – 18:00.

Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Jednak bukmacher zastrzega sobie prawo, żeby promocja była aktywna, użytkownik musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Kupony można zawierać zarówno ze spotkań Na Żywo jak i Przedmeczowych. Jednak warto jest pamiętać, że w promocji nie biorą kupony, które będą zagrane na E – Sport.

Ponadto bukmacher wyklucza grę innymi środkami niż gotówka. To znaczy jak zawrzemy kupon przez Freebeta, bądź inne środki bonusowe automatycznie odpadamy z promocji.

Jeżeli powyższe punkty zostały spełnione prawidłowo i Twój kupon został rozliczony prawidłowo to bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.