W dniu 2 kwietnia bukmachera Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby liczyć na większą wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu we wtorek 2 kwietnia w godzinach 15:00 -21:00. To automatycznie sprawi, że nasz kupon bierze udział w tej promocji.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym wymagane jest, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Dodatkowo wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak bukmacher wyklucza granie środkami bonusowymi oraz freebetami!

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.