Na odbywający się turniej e-sportowy w Katowicach bukmacher Forbet ma przygotowaną promocję na środowe spotkania CS:GO. Bowiem w razie przegranej bukmacher zmniejsza ryzyko, zwracając całą stawkę.

W promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Akcja promocyjna trwa jedynie dzisiaj, czyli w środę 20 lutego. Udział w niej jest automatyczny. Ponieważ biorą w niej udział wszystkie kupony, które spełniają poniższe warunki:

  • znajdują się na kuponie jedynie zdarzenia e-sportowe z gry CS:GO
  • zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Counter Strike -> IEM Katowice
  • bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Wykluczone są natomiast kupony systemowe
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN
  • środki muszą pochodzić z salda głównego. Zabronione w tej promocji jest dokonywania kuponów z salda bonusowego

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji. A do tego Twój kupon został rozliczony, jako przegrany, to bukmacher przyzna Ci zwrot w wysokości stawki. Maksymalnie do 21.02.2019 do godz. 16:00.

Chociaż trzeba pamiętać, że można dostać jeszcze dodatkowy bonus pod warunkiem, że zdarzenia na kuponie zakończą się rezultatem 16:0 bądź też ACE.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.