Masz zamiar typować zmagania polskich w europejskich pucharach? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera, który to zmniejsza przegrane. Za przegrany kupon można otrzymać, bowiem zwrot stawki.

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forrbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy do dnia 10 lipca do godz. 19:00.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie trzy zdarzenia: Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia. W każdym z tych spotkań typ musi pochodzić na zwycięstwo polskiej drużyny. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon musi wynosić dokładnie 49PLN lub też 149PLN. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Pakiet dla nowego gracza. Kod promocji: BETONLINE

Bukmacher dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że na zagranym kuponie będzie jeden błąd. Natomiast przy dwóch lub trzech błędach będzie to 50% stawki.

Ewentualny zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 12 lipca do godz. 16:00.

Promocja na start:

Bukmacher Forbet dla nowych swoich użytkowników zwiększa trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo bukmacher przyzna 50PLN graczowi, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji!


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.