„Hokejowy pewniak” jest to najnowsza promocja bukmachera Fortuna, w której to przyznaje darmowy bonus do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna bonus 10 PLN

Fortuna bonus 10 PLN

Oferta promocyjna skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Akcja dostępna jest w dniach od 18 do 20 października, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna w promocji „Hokejowy pewniak” wymaga, żeby gracz zagrał minimum trzy kupony, gdzie na każdym z nich będzie znajdować się co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej na NHL. W ramach tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

betclic darmowy kod promocyjny

Bonus o wartości 10 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom bonusy już za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE na start. Nowi typerzy mogą liczyć na:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • Cashback do 115 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.