Specjalną akcję promocyjną dla typerów obstawiających żużel oferuje bukmacher eWinner PL. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO, aby otrzymać freebet o wartości 25 PLN bez wpłaty własnej.

25 PLN dla graczy za obstawienie meczy

25 PLN dla graczy za obstawienie meczy

A na pewno jest co obecnie typować u bukmachera eWinner z żużla. Bowiem nie tylko toczone są rozgrywki zarówno ligowe, ale i o Mistrzostwo Świata.

Z tej okazji każdy z użytkowników może promocji „100 PLN na freebet”. Dostępna jest ona jedynie u bukmachera www.eWinner.pl

Bonus dla typerów za obstawienie żużla:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, na których to muszą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo na kuponie promocyjnym musi kurs łączny musi wynosić minimum 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

610 PLN na start u bukmachera eWinner:

Legalny bukmacher eWinner online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocją na sam start, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.