Bukmacher TOTALBet świętuje pierwszy rok dzielności na polski rynku. Z tej okazji okazji ten operator zwiększa w depozyt dla swoich graczy o 100%!! Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%

Bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Promocja trwa do końca piątku – 5 lipca do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny to dokonanie depozytu, a w zamian bukmacher przyzna jego równowartość w formie środków bonusowych, np gracz wpłacie 300 PLN, drugie tyle trafi na jego konto w formie bonusu.

Minimalna kwota jaka bierze udział tej akcji to 100 PLN.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej do 5 lipca do godz. 23:59.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Otrzymany bonus należy odblokować. Trzeba to zrobić poprzez zagranie kuponu lub kuponów, których równowartość będzie kwoty depozytu. Natomiast kupon musi wynieść kurs minimum 2.00.

Bonus na start bez wpłaty.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to jest dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ bukmacher TOTALBet na start przyznaje nowym graczom bonus w wysokości 10 PLN.

Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Jednak należy pamiętać, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.