Niezwykle ciekawą ofertę graczom przygotował bukmacher STS. Bowiem wystarczy regularnie obstawiać sporty wirtualne, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Sporty wirtualne. Extra bonus za darmo

Sporty wirtualne STS. Extra bonus za darmo

Jak dobrze wiadomo obecnie obstawianie zdecydowanie większości lig jest niemożliwe, ponieważ są one zawieszone. Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który to przyznaje extra gotówkę swoim graczom za obstawienie sportów wirtualnych.

Promocja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy jeden etap trwa od od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk “Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

Po spełnieniu tych warunków graczom pozostaje już zawieranie zakładów. W ramach tej oferty kwalifikuje się zarówno kupony SOLO oraz AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Gracze w sportach wirtualnych mogą obstawiać takie zdarzenia, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, wysięgi koni czy wyścigi psów.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji i dokona obrotu za minimum 300 PLN otrzyma w zamian bonus o wartości 25 PLN. Warto jest mieć na uwadze w czasie jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może dostać jeden bonus jaki oferuje bukmacher STS.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

W skład pakietu powitalnego u bukmacher STS wchodzą:

  • bonus 29 złotych bez wpłaty własnej
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 złotych

Z wyżej wymienionych bonusów może skorzystać każdy gracz, który podczas formularzu rejestracyjnego wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.